Menu
Your Cart

Hakkımızda

xDestek bir softix alt şirketidir.  Softix; dijital pazarlama ve e-ticaret sektörü üzerine yoğunlaşmış butik bit yazılım şirketi olarak kuruldu. Gelişen teknoloji, artan entegrasyon ihtiyaçları ile birlikte odak noktasını e-ticaret ile birlikte “pazaryeri, muhasebe ve kargo entegrasyonlarına” çevirdi.

Temel hedefimiz iş gücünü minimuma indirip işletmelere iş gücünden kar ettirmek ve zaman kazandırmak; kazanılan bu zamanı işletmelerini büyütmelerine harcamalarını sağlamak. Şirketimiz ilk olarak 2005 yılında kuruldu, bu dönemden itibaren yazılım ve teknoloji sektörünün daima içinde olduk.

Vizyonumuz karmaşık kelimeler kullanarak müşteriyi ikna etmekten uzak durmak, butik hizmetler veren şirket olarak kalmaya devam ederek ihtiyaçlarınızı doğru analiz edip, en uygun fiyata en doğru hizmeti sunmak oldu. Gelişen süreçte, her zaman müşterilerimizi dinledik ve hizmet portföyümüzü sürekli olarak geliştirdik. 2020 yılının ortalarında Muhasebe, üretim programları, erp sistemleri, pos terminalleri ve yerel sunucu satış, kurulum hizmetleri vermeye başladık.

Türkiye’mizin tüm illerine işinde profesyonel teknik ekibimizle yerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.